Rozkład jazdy PKS

 

Pliki do pobrania

Biuletyn Kurpik

Utworzono: 17 maj 2011
Gmina»
Drukuj

Targowisko w Myszyńcu położone jest przy ulicy Reymonta, czynne jest:

 1. Od godziny 5.00 do 13.00;
 2. W dni targowe w każdy czwartek tygodnia, a w przypadku święta w dzień poprzedzający
 3. W dni jarmarków odbywających się zwyczajowo w najbliższą środę, po następujących świętach:

a) Po Święcie Trzech Króli

b)      Po Święcie Matki Boskiej Otwornej – nie odbywa się w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne i następującym po nich praktycznie po Niedzieli Przewodniej

c)  Po Święcie Trójcy praktycznie po Święcie Bożego Ciała

d)      Po Święcie Matki Boskiej Zielnej

e)      Po Świętym Michale

f)       Po Świętym Marcinie

Targowisko prowadzi Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Myszyńcu.

Nadzór nad targowiskiem sprawuje Zarząd Gminy w Myszyńcu.

Kierownikiem targowiska jest Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Myszyńcu.

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Aktualności

 1. Wszystko
 2. Kultura i sport
 3. Samorząd
 4. Komunikaty


Informacja o rozpoczęciu realizacji projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy …

Informacja o rozpoczęciu realizacji projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim (II)”

Informacja o rozpoczęciu realizacji projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim (II)”   Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce informuje o rozpoczęciu realizacji projektu  pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim (II)” w okresie od...

Więcej ...

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych - „Organizowanie zajęć s…

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych - „Organizowanie zajęć sportowych: treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży oraz udział w lidze okręgowej trampkarzy (80 godz.), a także organizowanie udziału drużyny piłkarsk

OGŁOSZENIE  wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu:   Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej – zadanie: ,,Organizowanie zajęć sportowych: treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży oraz udział w lidze okręgowej trampkarzy ( 80 godzin), a także organizowanie udziału drużyny piłkarskiej seniorów w A-klasie...

Więcej ...

KWALIFIKACJA WOJSKOWA 2016

KWALIFIKACJA WOJSKOWA 2016

KWALIFIKACJA  WOJSKOWA 2016 Kwalifikacja wojskowa na terytorium RP w 2016 roku rozpocznie się 1 lutego i potrwa do 29 kwietnia. Do kwalifikacji w 2016 roku zobowiązani są stawić się: mężczyźni urodzeni w 1997 roku; mężczyźni urodzeni w latach 1992-1996, którzy nie mają określonej kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej; osoby...

Więcej ...

Obwieszczenie o X Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu

Obwieszczenie o X Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ W MYSZYŃCU____________________________________________________ OBWIESZCZENIE Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 1515) uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 26 stycznia 2016 roku o godz. 1300 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w...

Więcej ...

IX edycja Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności …

IX edycja Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2015

Samorząd Województwa Mazowieckiego, mając na uwadze potrzebę promowania produktów żywnościowych wytwarzanych przez mazowieckich producentów żywności organizuje IX edycję Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2015.   Konkurs zaplanowany został z myślą o jak najszerszym gronie producentów żywności z terenu...

Więcej ...

11.02.2016 - Zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50 – 69 lat na bezpłatną mammografię

11.02.2016 - Zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50 – 69 lat na bezpłatną mammografię

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50 – 69 lat na bezpłatną mammografię (prześwietlenie piersi) w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Panie w wieku 40-49 oraz 70-75 lat zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne, finansowane z Funduszy Norweskich! Konieczna wcześniejsza rejestracja i skierowanie lekarskie.Szczegóły...

Więcej ...

Ogłoszenie Burmistrz Myszyńca ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych - „Organ…

Ogłoszenie Burmistrz Myszyńca ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych - „Organizowanie zajęć sportowych: treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży oraz udział w lidze okręgowej trampkarzy (80 godz.), a także organizowanie udziału

OGŁOSZENIE Burmistrz Myszyńca ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych   Na podstawie art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.) w związku z uchwała Rady Miejskiej w Myszyńcu z dnia 25...

Więcej ...

Zapraszamy na zimowisko 2016 r.

Zapraszamy na zimowisko 2016 r.

ZAPRASZAMY NA ZIMOWISKO 2016 r. Fundacja PLON wraz z Krajowym Związkiem Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych są organizatorami zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas ferii w 2016 roku.  Uczestniczyć w nim mogą wyłącznie dzieci i młodzież szkolna w wieku do 16 lat (urodzone po 1.01. 2000...

Więcej ...

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych - „Organizowanie zajęć s…

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych - „Organizowanie zajęć sportowych: treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży oraz udział w lidze okręgowej trampkarzy (80 godz.), a także organizowanie udziału drużyny piłkarsk

OGŁOSZENIE  wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu:   Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej – zadanie: ,,Organizowanie zajęć sportowych: treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży oraz udział w lidze okręgowej trampkarzy ( 80 godzin), a także organizowanie udziału drużyny piłkarskiej seniorów w A-klasie...

Więcej ...

Zapraszamy na zimowisko 2016 r.

Zapraszamy na zimowisko 2016 r.

ZAPRASZAMY NA ZIMOWISKO 2016 r. Fundacja PLON wraz z Krajowym Związkiem Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych są organizatorami zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas ferii w 2016 roku.  Uczestniczyć w nim mogą wyłącznie dzieci i młodzież szkolna w wieku do 16 lat (urodzone po 1.01. 2000...

Więcej ...

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu oraz Grupa Rekonstrukcyjna Saperzy Prądzyńskiego …

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu oraz Grupa Rekonstrukcyjna Saperzy Prądzyńskiego zapraszają do udziału w Manewrach Grup Rekonstrukcyjnych

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcuoraz Grupa Rekonstrukcyjna Saperzy Prądzyńskiego   zapraszają do udziału w Manewrach Grup Rekonstrukcyjnych Sobota 21 listopada 2015r.10:00 - zbiórka uczestników w Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej,11:00 - 17:00 - Manewry w okolicach Myszyńca (Myszyniec, Zdunek, Charciabałda, Białusny Lasek). Niedziela 22 listopada 2015r.12:00 - Inscenizacja historyczna...

Więcej ...

Królowa mleka

Królowa mleka

Wybory Królowej Mleka. Zgłoszenia w terminie 01.08.2015r do 30.09.2015r.

Więcej ...

Przejażdżka rowerowa

Przejażdżka rowerowa

Przejażdżka rowerowa Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy, miłośników jazdy rowerem na wspólną przejażdżkę rowerową. Osoby niepełnoletnie z opiekunem.  Trasa będzie liczyła ok. 20 km. Spotykamy się 9 lipca br. (czwartek) o godz. 19ej na parkingu przed Urzędem Miejskim w Myszyńcu. Warunkiem wypadu rowerowego jest dobra pogoda. Zabierz...

Więcej ...

Rodzinny Festyn Profilaktyczny pn „Zdrowa Rodzina bez Uzależnień” Podziękowania i zdjęcia

Rodzinny Festyn Profilaktyczny pn „Zdrowa Rodzina bez Uzależnień” Podziękowania i zdjęcia

   Zdjęcia z Rodzinnego  Festynu Profilaktycznego pn „Zdrowa Rodzina bez  Uzależnień”

Więcej ...

Cała Polska Czyta Dzieciom Zdjęcia

Cała Polska Czyta Dzieciom Zdjęcia

Cała Polska Czyta Dzieciom W czwartkowy  poranek (18.06.15 r.)  w amfiteatrze  RCKK w Myszyńcu odbyło się spotkanie poetki Marii Pawłowskiej z najmłodszymi mieszkańcami  naszej gminy.  Spotkanie zorganizowane było przez Miejsko – Gminna Bibliotekę Publiczną w Myszyńcu w ramach akcji „CZYTANIE - MĄDRA RZECZ”. Biblioteka po raz kolejny...

Więcej ...

Obwieszczenie o X Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu

Obwieszczenie o X Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ W MYSZYŃCU____________________________________________________ OBWIESZCZENIE Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 1515) uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 26 stycznia 2016 roku o godz. 1300 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w...

Więcej ...

Obwieszczenie o IX Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu

Obwieszczenie o IX Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ W MYSZYŃCU____________________________________________________ OBWIESZCZENIE Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2015 r. poz. 1515) uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 30 grudnia 2015 roku o godz. 1200 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego...

Więcej ...

Piszą o naszej Gminie…

Piszą o naszej Gminie…

Czasopismo „Wspólnota" opublikowało niedawno raporty: „Oszczędny Urząd. Ranking wydatków na administrację – 2014 r.", „Inwestycje Samorządów. Ranking wydatków na infrastrukturę techniczną 2014 r." oraz „Fundusze Europejskie. Ranking wykorzystania środków z UE w latach 2004-2014".Rankingi Wspólnoty to opracowywane przez prof. Pawła Swianiewicza z Uniwersytetu Warszawskiego zestawienia...

Więcej ...

Informacja o rozpoczęciu realizacji projektu pn. „Aktywizac…

Informacja o rozpoczęciu realizacji projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim (II)”

Informacja o rozpoczęciu realizacji projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim (II)”   Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce informuje o rozpoczęciu realizacji projektu  pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim (II)” w okresie od...

Więcej ...

KWALIFIKACJA WOJSKOWA 2016

KWALIFIKACJA WOJSKOWA 2016

KWALIFIKACJA  WOJSKOWA 2016 Kwalifikacja wojskowa na terytorium RP w 2016 roku rozpocznie się 1 lutego i potrwa do 29 kwietnia. Do kwalifikacji w 2016 roku zobowiązani są stawić się: mężczyźni urodzeni w 1997 roku; mężczyźni urodzeni w latach 1992-1996, którzy nie mają określonej kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej; osoby...

Więcej ...

IX edycja Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckieg…

IX edycja Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2015

Samorząd Województwa Mazowieckiego, mając na uwadze potrzebę promowania produktów żywnościowych wytwarzanych przez mazowieckich producentów żywności organizuje IX edycję Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2015.   Konkurs zaplanowany został z myślą o jak najszerszym gronie producentów żywności z terenu...

Więcej ...

Szukaj

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteś tutaj:   StartSamorządUrząd MiejskiGminaInformacjeTargowisko w Myszyńcu
| + -

Goście

Urząd Miejski w Myszyńcu
Plac Wolności 60
07-430 Myszyniec
pow. ostrołęcki
woj. mazowieckie

Zapraszamy do naszej siedziby
w godzinach: 8.00-16.00 (od pn do pt)
tel: +48 (29) 772 11 41
fax: +48 (29) 772 11 41 w.10

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w Polityce plików Cookies.

Akceptuję pliki cookies.

EU Cookie Directive Module Information