Rozkład jazdy PKS

Pliki do pobrania

Biuletyn Kurpik

Utworzono: 06 październik 2017 Dariusz Kobus
Opublikowano Odsłony: 301

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Myszyńcu poszukuje pracownika na stanowisko młodszy bibliotekarz.
Zadania:

  • -    Obsługa czytelników -  udostępnianie, wypożyczanie materiałów bibliotecznych,
  • -    Katalogowanie nowo zakupionych książek (oznakowanie, klasyfikowanie, wprowadzanie do katalogu elektronicznego Mateusz),
  • -    Praca z dziećmi - prowadzenie lekcji bibliotecznych,
  • -    Selekcja księgozbioru,
  • -    Prowadzenie działalności informacyjnej,
  • -    Utrzymywanie porządku i układanie alfabetyczne książek na półkach.

Wymagania:

  • -    osoba bezrobotna do 30. roku życia zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrołęce,
  • -    wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki humanistyczne),
  • -     dobra znajomość obsługi komputera,
  • -    dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • - umowę o pracę na  czas określony – 1 etat ( refundacja kosztów zatrudnienia przez Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce)
  • - wynagrodzenie zasadnicze
  • - pracownik wykonywał będzie pracę w  Filii Bibliotecznej w Wykrocie

Oferta ważna do
CV i list motywacyjny prosimy przesyłać mailowo na adres bibliotekamyszyniec
@interia.pl lub dostarczyć osobiście do Biblioteki do dnia 10.10.2017 r..
Dodatkowe informacje pod numerem: 29 7721677

Szukaj

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteś tutaj:   StartSamorządBurmistrz MyszyńcaKomunikaty i ogłoszeniaOFERTA PRACY

Goście

Urząd Miejski w Myszyńcu
Plac Wolności 60
07-430 Myszyniec
pow. ostrołęcki
woj. mazowieckie

Zapraszamy do naszej siedziby
w godzinach: 8.00-16.00 (od pn do pt)
tel: +48 (29) 772 11 41
fax: +48 (29) 772 11 41 w.10