Rozkład jazdy PKS

 

Pliki do pobrania

Biuletyn Kurpik

Utworzono: 22 grudzień 2017 Dariusz Kobus
Opublikowano Odsłony: 145
Drukuj

W dniu 20 grudnia 2017 r. w Centrum Kreatywności w Warszawie odbył się finał plebiscytu „Lider Zmian, Samorząd 2017”. Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych wspólnie z Zarządem Województwa Mazowieckiego wyróżniła mazowieckie samorządy, które pozyskały najwięcej środków w przeliczeniu na mieszkańca (Najskuteczniejsi) oraz zgłosiły najwięcej wniosków unijnych, które uzyskały pozytywną ocenę formalną (Najaktywniejsi) w ramach RPO WM 2014-2020.

Myszyniec zajął III miejsce w kategorii Najaktywniejsi w subregionie ostrołęckim. Gmina złożyła 6 wniosków oraz 2 wnioski wspólnie z Parafią. Nagrodę dla naszej gminy odebrał burmistrz Myszyńca – Bogdan Glinka.

Po tegorocznych wysokich miejscach w rankingach czasopisma „Wspólnota”, to kolejne wyróżnienie Gminy Myszyniec. Nasza Gmina kontynuuje dobrą passę. W 2012 roku otrzymaliśmy dwie nagrody (II i III miejsce) Lidera RPO WM 2017-2013 za skuteczność i aktywność. Wykorzystaliśmy w poprzednim okresie i wykorzystujemy obecnie środki unijne w sposób bardzo efektywny najlepiej jak możemy. Wszystko ma jeden cel: aby poprawić jakość życia naszych mieszkańców – powiedział burmistrz Bogdan Glinka.

Share

Szukaj

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteś tutaj:   StartSamorządBurmistrz MyszyńcaKomunikaty i ogłoszeniaMyszyniec nagrodzony w plebiscycie „Lider Zmian, Samorząd 2017”
| + -

Goście

Urząd Miejski w Myszyńcu
Plac Wolności 60
07-430 Myszyniec
pow. ostrołęcki
woj. mazowieckie

Zapraszamy do naszej siedziby
w godzinach: 8.00-16.00 (od pn do pt)
tel: +48 (29) 772 11 41
fax: +48 (29) 772 11 41 w.10

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w Polityce plików Cookies.

Akceptuję pliki cookies.

EU Cookie Directive Module Information