PRZEWODNICZĄCY KOMISJI INFRASTRUKTURY, PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ROLNICTWA

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 05 lutego 2019 r. o godz. 10.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Myszyńcu odbędzie się posiedzenie Komisji Infrastruktury, Przedsiębiorczości i Rolnictwa z następującym porządkiem obrad:

 

1.   Otwarcie posiedzenia.

2.   Omówienie problemów związanych ze zwierzyną leśną i zakresem polowań.

3.   Sprawy różne.

4.   Zamknięcie posiedzenia.

 

                                                               Przewodniczący Komisji:

 

                                                         /-/  Robert Rydel

 

 

 

Bilety do nabycia na stronie internetowej https://kino.visa.pl bądź przed seansami. 

Opisy filmów:

„Chłopiec z burzy”

Przygodowy, familijny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: 7+, cena biletu: 16 zł normalny (12 zł przy płatności kartą Visa), 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 99 minut, zwiastun: https://youtu.be/3bceTAc0jHc

Opis:

Zabawna, wzruszająca i mądra opowieść o niezwykłej przyjaźni, która daje siłę na całe życie.

Laureat Oscara GEOFFREY RUSH w ekranizacji jednej z najpiękniejszych powieści dla młodych widzów.

Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone malutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?

Po wielu latach zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa. Stojąc u progu życiowych podsumowań rozumie, że to nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest czymś najcenniejszym, co może przekazać Madeline.

Wzrusza i bawi jak „E.T.” i „Uwolnić orkę”.

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI BUDŻETU
I FINANSÓW


O B W I E S Z C Z E N I E

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 25 stycznia 2019 r. o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Myszyńcu odbędzie się posiedzenie Komisji ds. Budżetu i Finansów z następującym porządkiem obrad:

1.   Otwarcie posiedzenia.

2.   Przyjęcie protokołu.

3.   Zaopiniowanie uchwał na III sesję Rady Miejskiej.

4.   Sprawy różne.

5.   Zamknięcie posiedzenia.

 

 Przewodniczący Komisji:

 

  /-/  Marek Trzciński

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ((t. j. Dz. U. z 2018 r. poz. 994 ze zm.) uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 29 stycznia 2019 roku o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Myszyńcu, Plac Wolności 60 odbędzie się III Sesja Rady Miejskiej w Myszyńcu z następującym porządkiem obrad:

1.   Otwarcie sesji.

2.   Przedstawienie porządku obrad.

3.   Przyjęcie i przegłosowanie ewentualnych zmian do porządku obrad.

4.   Przyjęcie protokołu z II sesji Rady Miejskiej.

5.   Informacja Burmistrza Myszyńca o pracy w okresie międzysesyjnym.

6.   Interpelacje i zapytania radnych.

7.   Odpowiedzi na interpelacje.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Krysiakach ( powiat ostrołęcki, gmina Myszyniec) zatrudni od 11.02.2019 r. na czas określony nauczycieli z kwalifikacjami do przedmiotów:

 • Historia: kl. VII-2 godz.  kl. VIII-2  (ogółem: 4 godz. historii).
 • Wiedza o społeczeństwie: kl. VIII - 2 godz.
 • Przyroda: kl. IV-1 godz.; kl. IV i VI- 1 godz.; kl. VI-2 godz. (ogółem: 4 godz.  przyrody).
 • Muzyka: kl. IV-V- 1 godz., kl. VI-VII- 1 godz.  (ogółem: 2 godz. muzyki).
 • Informatyka: kl. VIII- 1 godz.
 • Wychowanie do życia w rodzinie: kl. IV-VIII (dla chętnych) - 38 godz. w II półroczu.
 • Edukacja przedszkolna: - 4 godz.
 • Pomoc psychologiczno- pedagogiczna:- 2 godz.

CV proszę przesyłać e-mailem na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 23.01.2019 r.

Izabela Kobus

Dyrektor szkoły

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Olszynach  zatrudni nauczyciela techniki w wymiarze 1 godziny tygodniowo (klasy łączone IV-VI). Wymagane kwalifikacje do nauczania techniki w szkole podstawowej. Zatrudnienie od  11.02.2019 r. do 21.06.2019 r.


Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Olszynach  zatrudni nauczyciela plastyki w wymiarze 2 godzin tygodniowo (klasy łączone 1 godz. IV-V , 1 godz. VI-VII). Wymagane kwalifikacje do nauczania plastyki w szkole podstawowej. Zatrudnienie od  11.02.2019 r. do 21.06.2019 r.


Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Olszynach  zatrudni nauczyciela muzyki w wymiarze 2 godzin tygodniowo (klasy łączone 1 godz. IV-V , 1 godz. VI-VII). Wymagane kwalifikacje do nauczania muzyki w szkole podstawowej. Zatrudnienie od  11.02.2019 r. do 21.06.2019 r.


Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Olszynach  zatrudni nauczyciela bibliotekarza w wymiarze 2  godzin tygodniowo (klasy łączone). Wymagane kwalifikacje bibliotekarskie. Zatrudnienie od  11.02.2019 r. do 21.06.2019 r.


Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Olszynach  zatrudni nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa w wymiarze 1 godziny tygodniowo. Wymagane kwalifikacje do nauczania edukacji dla bezpieczeństwa w szkole podstawowej. Zatrudnienie od  11.02.2019 r. do 21.06.2019 r.


Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Olszynach  zatrudni nauczyciela wiedzy o społeczeństwie w wymiarze 2 godzin tygodniowo. Wymagane kwalifikacje do nauczania wiedzy o społeczeństwie w szkole podstawowej. Zatrudnienie od  11.02.2019 r. do 21.06.2019 r.

CV proszę wysłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 23.01.2019 r.

 

 

Ewa Florek

Dyrektor szkoły

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Wydmusach poszukuje nauczycieli do prowadzenia zajęć z następujących przedmiotów:

 • muzyka klasy IV-VII – 2 godz.,
 • edukacja dla bezpieczeństwa klasa VIII – 1 godz.,
 • technika klasy IV- VI – 2 godz.,
 • zaj. dyd. – wyr. j. polski  klasy IV-VIII – 1 godz.,
 • zajęcia korekcyjno – kompensacyjne klasa V – 2 godz.

Kwalifikacje do w/w przedmiotów zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej. Czas zatrudnienia od 11 lutego 2019 r. do 21czerwca 2019 r. Składanie ofert do 23 stycznia 2019 roku. Kontakt tel. 29 772 10 91, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Izabela Drężek

Dyrektor szkoły

 

 

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Zalesiu ( powiat ostrołęckim, gmina Myszyniec, miejscowość Zalesie), poszukuje nauczycieli:


1) do prowadzenia zajęć z muzyki na 2 godziny tygodniowo (1godz. w kl. czwartej i piątej -łączona i 1 godz. w klasie szóstej i siódmej – łączona). Praca od II półrocza roku szkolnego 2018/2019 ( 11 lutego 2019 r.)

Wykształcenie wyższe magisterskie lub podyplomowe z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania muzyki. Umowa na czas określony.


2) do prowadzenia zajęć z  plastyki na 1 godzinę tygodniowo w systemie klas łączonych ( cztery klasy na jednej godz. lekcyjnej – kl. IV-V-VI-VII). Praca od II półrocza roku szkolnego 2018/2019 ( 11 lutego 2019 r.)  

Wykształcenie wyższe magisterskie lub podyplomowe z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania plastyki. Umowa na czas określony.


3) do prowadzenia zajęć z techniki, na 1 godzinę tygodniowo w systemie klas łączonych ( trzy klasy na jednej godz. lekcyjnej – kl. IV-V-VI). Praca od II półrocza roku szkolnego 2018/2019 ( 11 lutego 2019 r.).

Wykształcenie wyższe magisterskie lub podyplomowe z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania techniki. Umowa na czas określony.


CV proszę wysłać e-mailem na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 23.01.2019 r.

Barbara Ejdys

Dyrektor szkoły

 

 

 

W dniu 21 stycznia 2019 o godz. 17.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury i Spraw Społecznych  w sali konferencyjnej UM w Myszyńcu.

Zapraszamy osoby zainteresowane problematyką uzależnień.

Przewodnicząca Komisji

/-/ Lucyna Maria Zalewska

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Olszynach (Olszyny 34a, 07-430 Myszyniec) zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej na zastępstwo do 23 czerwca 2018 r. tel. kontaktowy 519 184 225

Termin składania oferty: (podanie i CV) do dnia 9 lutego 2018 r.

Ofertę można złożyć e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.