Wręczenie nagrody

„Pan Marek z Gminy Myszyniec, Rolnik ubezpieczony w Placówce Terenowej KRUS w Myszyńcu wśród 100 najlepszych uczestników II Ogólnopolskiego Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym „Rola rolnika, by upadku unikał”

28 grudnia 2021r. w Placówce Terenowej KRUS w Myszyńcu Kierownik Pan Tomasz Posmyk wraz z Panem Marcinem Złotorawskim odpowiedzialnym za działania z zakresu Prewencji w KRUS wręczyli nagrodę w postaci myjki wysokociśnieniowej.

Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu znajdującego się pod linkiem bezpieczenstwo.krus.gov.pl. Tematyka dotyczyła zagrożeń powodujących wypadki z grupy „upadek osób”, stanowiącej prawie 50 % wypadków podczas pracy, zgłaszanych przez rolników do KRUS. W działaniu uczestniczyło 1 395 osób, w porównaniu do poprzedniej edycji - o prawie 100% więcej.

Zgodnie z Regulaminem, nagrodzono 100 laureatów, którzy zdobyli największą liczbę punktów w najkrótszym czasie, a ich zgłoszenia spełniały wymogi formalne. Zwycięzcy otrzymają za pośrednictwem jednostek terenowych KRUS nagrody rzeczowe w postaci myjek wysokociśnieniowych o wydajności tłoczenia 380 litrów/h, wyposażonych w lance z dyszą rotacyjną i pistolet spryskujący.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy, by otrzymane przez Państwa nagrody były przydatne podczas codziennej pracy nad utrzymaniem czystości w gospodarstwie rolnym.
Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu i innych działaniach prewencyjnych KRUS. Informacje na ich temat znajdziecie Państwo pod linkami:
https://www.krus.gov.pl/konkursy/konkursy-i-patronaty/
https://wydarzenia-prewencyjne.krus.gov.pl/