Komisariat Policji w Myszyńcu

 

07-430 Myszyniec

ul. dr. Pawłowskiego 15

 

 

Komendant Komisariatu

podkom. Agnieszka Pawelczyk

adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 47 70 417 70

fax 47 70 417 73

------------------------------------------------------------------
Komendant Komisariatu Policji w Myszyńcu przyjmuje Interesantów
        w poniedziałki w godzinach 14:00-16:00

Komisariat Policji w Myszyńcu nie funkcjonuje całodobowo.

                                W przypadku trudności w nawiązaniu kontaktu proszę kontaktować się z  Komendą Miejską Policji w Ostrołęce pod numerem telefonu 47  704  14  24
 

Dzielnicowy - Rejon Nr I 

asp. sztab. Mariusz Ślubecki
tel
. 797-017-512
Miejscowości gminy Myszyniec:
Miasto Myszyniec, Myszyniec Koryta, Drężek,  Wykrot, Gadomskie, Zawodzie, Wolkowe, Krysiaki, Niedźwiedź i Ciećk.


Działania priorytetowe

Dzielnicowy, w pierwszej połowie 2021 roku, przeprowadza działania priorytetowe związane z z rejonem sklepu „ABC” w m. Wykrot, gdzie dochodzi do spożywania alkoholu w miejscu publicznym, zaśmiecania, zakłócania ciszy nocnej oraz wybryki chuligańskie.   

Założony cel do osiągnięcia to: eliminacja w/w zagrożeń i zapobieganie nagannym zachowaniom jak również profilaktyka w zakresie wskazanego problemu.

Podmioty współpracujące: Gminna Komisja Rozwiazywania Problemów Alkoholowych w Myszyńcu, Rada Miejska w Myszyńcu, Właściciel Placówki Handlowej.    

 


Dzielnicowy - Rejon Nr II

mł. asp. Tomasz Jędrzejczyk
tel. 797-017-511

Miejscowości gminy Myszyniec:
Pełty, Świdwiborek, Białusny Lasek, Charciabałda, Zdunek, Olszyny, Zalesie,Myszyniec Stary, Wydmusy.

 


Dzielnicowy w pierwszej połowie 2021 roku, przeprowadza działania priorytetowe związane z rejonem  Kurpiowskiej Krainy w msc. Wydmusy ul. Miodobrania 1 gdzie dochodzi do spożywania alkoholu w miejscu publicznym, gromadzenia osób, wybryków chuligańskich.

Założony cel do osiągnięcia to: eliminacja w/w zagrożenia i zapobieganie nagannym zachowaniom jak również profilaktyka w zakresie wskazanego problemu.

Podmioty współpracujące: Sołtys Wsi Wydmusy, Samorząd Gminy w Myszyńcu, Gmina Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Myszyńcu.

 

żródło: http://bip.ostroleka.kmp.policja.gov.pl/079/twoj-dzielnicowy/komisariat-i-posterunki/13991,Komisariat-i-Posterunki-Policji.html