Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ostrołęce serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Celem spotkania jest przedstawienie informacji na temat możliwości otrzymania wsparcia z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Kiedy?

22 maja 2024 r. godz. 10:00 – 12:15

Gdzie?

W siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy ul. Piłsudskiego 38 w Ostrołęce.

Rekrutacja na spotkanie trwa do 20 maja 2024 r. do 12.00 za pomocą elektronicznego formularza. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc na spotkanie, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem tel. 22 542 27 15. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo?

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem, w szczególności planujące otwarcie własnej firmy.

Program spotkania:

  • Wprowadzenie w tematykę spotkania. Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
  • Oferta Powiatowego Urzędu Pracy
  • Oferta preferencyjnych pożyczek dla otwierających działalność gospodarczą z Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego
  • Europejskie pożyczki na samozatrudnienie w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Społeczny 2021-2027
  • Dotacje na założenie działalności gospodarczej z Lokalnych Grup Działania
  • Pytania i odpowiedzi.

Spotkanie poprowadzą specjaliści PIFE w Ostrołęce.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ostrołęce

  1. Piłsudskiego 38

07-410 Ostrołęka

tel. 22 542 27 15

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.