Folie rolnicze

Urząd Miejski w Myszyńcu informuje, że rozpoczął nabór osób chętnych do skorzystania z programu usuwania odpadów z działalności rolniczej. W ramach programu „2.7 Racjonalne gospodarowanie odpadami i ochrona powierzchni ziemi. Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” prowadzonego przez Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej istnieje możliwość dofinansowania usunięcia folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej, tj.: siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach oraz opakowania typu Big Bag.

W związku z tym prosimy rolników posiadających ww. odpady z działalności rolniczej,  zainteresowanych udziałem w tym  programie, o wypełnienie i złożenie stosownego wniosku w Urzędzie Miejskim w Myszyńcu,  w terminie od dnia 10.03.2022r. do 17.03.2022r.


Wypełnione zgłoszenie można również przesłać: 

a)       pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Myszyńcu, Pl. Wolności 60, 07-430 Myszyniec,

b)      drogą mailową na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – przesłać należy skan wypełnionej i podpisanej deklaracji,

c)       na adres skrzynki e-PUAP Urzędu Miejskiego w Myszyńcu:  /UMMyszyniec/skrytka

We wniosku należy podać szacunkową masę (w tonach) posiadanych odpadów rolniczych, tj. odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag – wzór wniosku dostępny pod tekstem i w siedzibie Urzędu Miejskiego. Podanie ilości odpadów pozwoli określić zapotrzebowanie na tę usługę w naszej gminie.


Załączniki: