Celem Konkursu dla Pracodawców „Dobry Pracodawca” o Nagrodę Starosty Ostrołęckiego jest budowanie marki dobrego pracodawcy na ostrołęckim rynku pracy.

Konkurs jest adresowany do pracodawców prowadzących działalność na terenie powiatu ostrołęckiego i miasta Ostrołęki, współpracujących z Powiatowym Urzędem Pracy w Ostrołęce.

Konkurs jest realizowany w czterech kategoriach konkursowych:

  • Kategoria I Mikroprzedsiębiorcy
  • Kategoria II Małe przedsiębiorstwa
  • Kategoria III Średnie przedsiębiorstwa
  • Kategoria IV Duże przedsiębiorstwa

Do udziału w Konkursie zostaną zakwalifikowani wyłącznie pracodawcy, którzy w terminie 04.09.2023 r. – 22.09.2023 r. dostarczą do Organizatora Konkursu właściwie wypełniony Kwestionariusz Pracodawcy (Załącznik nr 1) oraz Oświadczenie Pracodawcy (Załącznik nr 2).

Korespondencja dotycząca Konkursu przesyłana jest na adres siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w  Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, 07-410 Ostrołęka lub adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informacje dotyczące Konkursu dostępne są pod numerem telefonu 29 760 33 77 wew. 9.

Więcej informacji pod adresem: https://powiatostrolecki.pl/4865/konkurs-dla-pracodawcow-o-nagrode-starosty-ostroleckiego.html