1
2
3
Previous Next Play Pause
1 2 3

PSP w Wykrocie - 6.11.2018 r. otrzymaliśmy niespodziankę, jaka dotarła do nas od Prezydenta Polski Pana Andrzeja Dudy za uczestnictwo w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna nasza Polska cała”.

dsc-0796_3
dsc-0798_5
dsc-0804_3
dsc-0820_3
dsc-0823_2
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

16 października 2019 r. uczniowie klas 0 - VIII wraz z opiekunami: panią dyrektor Izabelą Drężek, Bożeną Mróz, Eweliną Krzynówek oraz Żanetą Skrodzką wybrali się na całodniową wycieczkę do Szczytna.

  • Pierwszym punktem była zabawa w parku trampolin „Play City”. Dzieci pod okiem nauczycieli mieli okazję wyszaleć się i skorzystać z wszystkich możliwości obiektu: trampolin, basenu z piankami, ścianki wspinaczkowej oraz równoważni. Każdy znalazł coś dla siebie.
  • Drugi etap to wizyta w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie. Dzieci zapoznały się z przepiękną formą teatralną jaką jest musical. Przedstawienie dotyczyło mitologii greckiej na wesoło. Widać było zaciekawienie ze strony widzów i każdy słuchał z ogromnym zaangażowaniem.
  • Trzeci punkt programu to szczycieński zamek i jego historia. W muzeum zwiedzający zobaczyli wystawy stałe i czasowe. Dowiedzieli się, jak żyli dawni mieszkańcy Mazur. Najbardziej podobała się wystawa dawnych sprzętów domowych i narzędzi rolniczych.
  • Na zakończenie dzieci wraz z wychowawcami udali się do pizzerii „Da Grasso”, aby odzyskać siły na drogę powrotną do domu.

Czas spędzony na wycieczce minął bardzo szybko. Wszyscy z zadowolonymi minami i głowami pełnymi nowych doświadczeń wrócili do domów.

Opracowała: Justyna Śniadach

1 a
1 b
Previous Next Play Pause
1 2

23 września 2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolkowych rozpoczęliśmy ,,Tydzień Patriotyzmu” uroczystym odśpiewaniem ,,Mazurka Dąbrowskiego” – hymnu narodowego. Podczas apelu pani dyrektor, Hanna Brodowska, przypomniała zgromadzonym uczestnikom, że to właśnie 80 lat temu wybuchła II wojna światowa, do której pamięcią powracamy, by oddać hołd tym, którzy polegli w obronie naszej Ojczyzny. ,,Polski wrzesień 1939 r.” – to zilustrowanie ważnych historycznych momentów wykonane przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani Barbary Pieńkos i we współpracy z panią Zofią Bałdygą. Wychowanie patriotyczne zostało połączone z kształtowaniem postaw proekologicznych. W tym dniu dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III wzięli udział w akcji ,,Sprzątanie Świata” , czyli ,,Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!" pod kierunkiem wychowawców: p. Joanny Pliszki, pani Małgorzaty Jędrzejczyk i pani Barbary Pieńkos. Niechaj zatem każdy zapamięta, że sprzątamy co dzień, nie od święta. O Ojczyznę naszą dbamy, bo ją bardzo dziś kochamy.

                                                                                             

Joanna Pliszka

 

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE- stanowisko urzędnicze informatyka w Urzędzie Miejskim w Myszyńcu

http://myszyniec.nowoczesnagmina.pl/?a=5697

UTWORZONO: 10 LUTY 2016 KRYSTIAN KALINOWSKI
OpublikowanoOdsłony: 1348
Drukuj

 dyrektor: Iwona Trzcińska

Adres:
Myszyniec Stary 105
07-430 Myszyniec
Tel.: (029) 77 21 131

 

Celem działalności jest realizacja zadań oświatowych zleconych przez organ prowadzący publiczne placówki oświatowe na terenie Gminy Myszyniec, a w szczególności zapewnienie obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej tych placówek. 

 

Główne zadania realizowane przez GAPO:

1. Prowadzenie obsługi finansowo - księgowej i kasowej gminnych placówek oświatowych;
 
2. Prowadzenie spraw związanych z przyznawaniem stypendiów i zasiłków szkolnych;

3. Organizowania wypłat wynagrodzeń i ewidencjonowanie danych o zatrudnieniu i wynagrodzeniach pracowników;

4. Przygotowywanie projektów uchwał i zarządzeń dotyczących spraw oświatowych;
 
5. Prowadzenia dokumentacji kadrowej dyrektorów placówek oświatowych;

6. Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem dyscypliny finansowej szkół;

7. Organizowania dowozu uczniów do szkół, na zawody sportowe, konkursy, itp.;

8. Uzgadnianie z dyrektorami projektów organizacyjnych szkół.
 

Podkategorie

Aktualności z Gminy Myszyniec

Aktualności ze szkół na terenie Gminy Myszyniec