Zawodnicy na podium
7 maja w Rzekuniu pod nazwą Szybka Dycha Bez Limitu, w ramach biegu głównego na 10 km odbyły się biegi dla dzieci i młodzieży
w których zaprezentowali się zawodnicy Miejskiego Klubu Lekkoatletycznego. Startujący po raz pierwszy Adaś Wiśniewski wywalczył 2 miejsce w biegu na 350 m w kategorii do lat 6, w następnej kategorii 7-9 lat piękne zwycięstwo odniósł Jaś Rolka, 5 i 6 miejsca zajęli również nasi biegacze w kolejności Marceli Wierzbicki oraz Adam Michajłow.
W kategorii 10-12 lat 2 miejsce zajął Wiktor Bors, 3 miejsce Filip Wiśniewski, w ostatniej kategorii 13-15 lat dziewcząt 2 miejsce zajęła Noemi Bors, wśród chłopców zwyciężył Bartłomiej Wiśniewski, a 3 miejsce zajął Kacper Kociński.
W biegu głównym na 10 km było kilku reprezentantów naszego klubu, byli to Jakub Pliszka (debiut na 10 km), Dariusz Wierzbicki, Karol Mówiński oraz Zdzisław Wiżynis, który zajął 3 miejsce w kat. 60-69 lat.
Również z Myszyńca startował Pan Ryszard Ropiak (Kurpie Myszyniec) który zajął świetne 2 miejsce w kategorii powyżej 70 lat.