1 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej w Krysiakach miało miejsce wyjątkowe święto- Dzień Rodziny, które odbyło się pod hasłem:

„Komu po Bogu najbardziej dziękować mamy? Wiemy dobrze – Rodzicom kochanym”.

Uroczystość była świetną okazją do uczczenia Dnia Dziecka oraz Dnia Matki i Ojca. Piękna pogoda ściągnęła do szkoły liczne grono rodziców, sióstr i braci.

 Występ rozpoczął się w szkole prezentacją zdolności recytatorskich i wokalnych uczniów. Zebrani rodzice  z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Oprócz wierszy i piosenek każda klasa przygotowała dla swoich najbliższych własnoręcznie wykonane prezenty oraz życzenia.

Następnie wszyscy przeszli na boisko szkolne, gdzie na stołach czekały już słodkie przekąski przygotowane przez mamy. W atmosferze przyjaznej rywalizacji rozegrano mecz piłki siatkowej. Przeprowadzono liczne zabawy i konkursy, w których rodzice wraz z dziećmi mogli sprawdzić swe umiejętności.

Radosny nastrój towarzyszył uczestnikom przez wszystkie godziny uroczystości, która stała się okazją do spędzenia razem miłych chwil i podziękowań rodzicom za ich troskę, opiekę i miłość.

1
2
3
4
5
6
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6