zdjęcia PSP w Wydmusach Dzień Mamy (1)
zdjęcia PSP w Wydmusach Dzień Mamy (2)
zdjęcia PSP w Wydmusach Dzień Mamy (3)
zdjęcia PSP w Wydmusach Dzień Mamy (4)
zdjęcia PSP w Wydmusach Dzień Mamy (5)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

 

„Z całego serca Wam dziękujemy” - te słowa witały rodziców, którzy tłumnie przybyli 28 maja na uroczystość z okazji ich święta.

W krótkich programach artystycznych zaprezentowali się wszyscy uczniowie naszej szkoły, począwszy od najmłodszych z ośrodka przedszkolnego, a skończywszy na ósmoklasistach. Młodsze dzieci, pod kierunkiem swoich wychowawców, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Starsze mogliśmy usłyszeć w przebojach Anny Jantar, Anny Wyszkoni czy Margaret, której interpretacja piosenki „Byle jak” niemal nie odbiegała od oryginału. Niespodzianką okazał się przygotowany specjalnie na tę okazję miks przebojów będący tłem dla pięknie przedstawionej historii miłosnej dwojga ludzi. Wspaniale odegrali ją uczniowie klasy VII i VIII. Nad wszystkim czuwały p Celina Olbryś i Justyna Śniadach,

„Kochani Rodzice, dziękujemy Wam, że nauczyliście nas wszystkiego, co w życiu ważne. Chcemy być dobrymi, wartościowymi ludźmi. Mamy siłę, aby spełniać własne marzenia, dążyć do tego, co piękne i wzniosłe”.

 

Opracowała: Justyna Śniadach