8 marca 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolkowych uroczyście świętowano Dzień Kobiet. Uroczystości przewodniczył pan Szymon Wasik, wspierany przez panią Elżbietę Abramczyk. Miłe życzenia, drobne upominki i kwiaty były wyrazem pamięci o płci pięknej. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zorganizowali w tym czasie ,,Dzień Spódniczki”, co zachęciło nasze kobietki do założenia tego, co dziewczęce :).

Dzisiejszy dzień był dla naszej społeczności pełen wrażeń. Nasi uczniowie uczestniczyli w
rekolekcjach wielkopostnych pod hasłem ,,Mam tę moc” zorganizowanych przez ks. Andrzeja Surdykowskiego we współpracy z ks. Tomaszem i towarzyszącymi mu harcerzami z Białegostoku, którzy  poprzez liczne scenki, filmiki, opowiastki piosenki religijne dowodzili że Bóg kocha każdego i ma do Swego ogrodu zawsze otwarte drzwi.

W tym dniu skorzystaliśmy również z programu edukacyjno-patriotycznego ,,Polska – nasza Ojczyzna”, dzięki czemu nasi uczniowie mogli aktywnie poznawać i utrwalać ważne fakty historyczne. Za udział w takich zajęciach uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy uznania.

 Dzień Kobiet w PSP w Wolkowych (1)
Dzień Kobiet w PSP w Wolkowych (2)
Dzień Kobiet w PSP w Wolkowych (3)
Dzień Kobiet w PSP w Wolkowych (4)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4