Zdjęcie lotnicze Myszyńca
Gmina Myszyniec znajdująca się na północy Mazowsza przeznaczy aż 45 milionów złotych na inwestycje. - Na ten moment można powiedzieć, że Myszyniec to jeden wielki plac budowy - mówi nam Elżbieta Abramczyk, burmistrz Myszyńca.

- Realizacja inwestycji na terenie gminy Myszyniec opiewa na 45 mln zł. Są to inwestycje drogowe, ale również wodno-kanalizacyjne. Przy realizacji tych inwestycji otrzymaliśmy dotacje z programu "Polski Ład", jak również z Urzędu Marszałkowskiego czy Urzędu Wojewódzkiego. Na ten moment można powiedzieć, że Myszyniec to jeden wielki plac budowy - mówi nam Elżbieta Abramczyk, burmistrz Myszyńca.

Jak słyszymy, inwestycje niestety utrudniają życie mieszkańców, ale wkrótce powinny się zakończyć. To niezwykle ważne przedsięwzięcia dla lokalnej społeczności. - Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasza infrastruktura będzie w większości na bardzo wysokim poziomie - dodaje Abramczyk.


Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Panią Burmistrz Myszyńca po adresem:

https://warszawa.naszemiasto.pl/gmina-myszyniec-45-milionow-zlotych-na-inwestycje-myszyniec/ar/c1-9405387?fbclid=IwAR2YFBUEoB0gQHNJ_AW_Mf_wo6jDaeiO5aI7zZ4NM3K903VAynxBZ7RrtZM